ART / Lithographs / Graphic art 15967024
nr 1596 7024
GRAPHIC ART
unidentified artist. Signed, numbered 34/300, Kattdjur, sheet: 55x42 cm,
Oidentifierad konstnär. Signerad, numrerad 34/300, Kattdjur, bladets mått: 55x42 cm
300
SEK 150
Monday February 5 2024
at 20:31:21
2/2 23:26:09
100 kr
5/2 19:09:33